Užasne scene: Nogometaš ostao bez svijesti, sudija odmah prekinuo utakmicu

0

Susret između Bournemoutha i Lutona u 17. kolu engleske Premier lige prekinut je u 65. minuti.

Jedan igrač gostujuće ekipe Tom Lockeyer, srušio se na zemlju tokom meča i ostao bez svijesti.

Rezultat na utakmici Bournemoutha i Lutona nakon nešto više od sat vremena igre bio je 1:1, ali sve to palo je u drugi plan zbog užasne scene koja se desila.

Veliko nevrijeme stiglo i u Bosnu i Hercegovinu: Pogledajte veličinu grada koji je padao

U 65. minuti kapiten gostujućeg tima Tom Lockyer srušio se na sredini terena nakon čega je glavni sudija odmah prekinuo igru.

Ljekarski timovi oba tima, ali i članovi hitne pomoći odmah su utrčali na teren kako bi pomogli igraču Lutona koji je čini se kolabirao.

Igrači i navijači su ostalo u nevjerici promatrajući dešavanja.

Utakmica je prekinut pri rezultatu 1:1.