Udruženje Mostarski Rođeni poziva: Proslavite rođendan kluba navijača i pomozite Ernesu Džinoviću
Udruženje građana Mostarski Rođeni poziva građane da sudjeluju u subotnjem događaju na stadionu u Vrapčićima, gdje se kao centralno dešavanje ističe utakmica protiv FK Sloboda.
"A zašto kažemo događaj? Zato jer se za samu utakmicu veže mnogo više od same utakmice.
Prije svega, kupovinom karte za utakmicu od koje se 1 KM odvaja za liječenje našeg Ernesa Džinovića, direktno pomažete da se spasi jedan mladi život.
Samu utakmicu će takođe uveličati i Klub Navijača “Red Army” koji će na utakmici upriličiti jedan dio velike proslave, jednog velikog jubileja, a to je 35. rođendan ove navijačke grupe.
Kupovinom karte, bilo na stadionu ili preko kupikartu.ba, naravno pomažete i našem FK Velež.
Kupimo karte, dođimo na utakmicu i pomozimo našim mladim snagama da pruže dostojan otpor dojučerašnjim liderima Premijer Lige i onima koji su tamo 1987. godine direktno sudjelovali u “otimanju” šampionskog naslova FK Velež i iživljavanju nad našim navijačima.
Udruženje građana Mostarski Rođeni se ovim putem želi opet zahvaliti članovima Facebook grupe Red Army Old Crew, koji će opet obezbjediti 2 autobusa za prevoz navijača, kao i karte za iste. O detaljima ćemo vas obavjestiti u narednim danima.
Još jednom pozivamo sve one koji ne mogu doći na utakmicu, a htjeli bi biti dio spektakla da karte mogu kupiti preko portala kupikartu.ba, te ih poslati na mail Udruženja, a mi ćemo ih rado podijeliti onima kojima najviše trebaju. Karte za utakmicu možete osvojiti i putem kviza koji se održava na našoj Facebook stranici svakim danom od 20 – 22 do dana održavanja utakmice.
Utakmica protiv FK Sloboda se igra 2.4.2016. sa početkom u 16:30.
Jer mi smo Velež i jer sve nas ista ljubav spaja!", navodi se u saopćenju Udruženja.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.