Spursi i Redsi podijelili bodove na White Hart Laneu

Fudbaleri Tottenhama danas su na svom White Hart Lane stadionu u trećem kolu engleskog Premiershipa odmjerili snage s Liverpoolom. Susret je završen rezultatom 1:1.

Odličnu utakmicu odigrali su danas Tottenham i Liverpool. Mnogo prilika na obje strane terena već od prve minute, a ipak se na pogodak čekalo sve do 43. minute. Lamela je srušio Firmina u šesnaestercu, a precizan s bijele tačke bio je James Milner.

Već od samog početka drugog poluvremena Tottenham je krenuo po izjednačenje. Redale su se prilike pred golom Simona Mignoleta, a odbrana Liverpoola je kapitulirala u 72. minuti. Danny Rose je najprisebniji u šesnaestercu za izjednačenje na White Hart Laneu. Ostalo je do kraja susreta 1:1 u Londonu.