To je čar fudbala: Pogodak koji je zbližio zvijezde Reala i Barcelone

Španija je jučer u prvom susretu na Evropskom prvenstvu slavila protiv reprezetacije Češke Republike rezultatom 1:0.

Dugo su se Španci mučili s odličnom reprezentacijom Češke Republike, a onda je u 87. minuti kapitulirao danas fantastični Petr Čech. Mrežu je nakon krasne asistencije Inieste, zatresao Gerard Pique.

Nakon postignutog gola prvi je defanzivcem Barcelone slavio kapiten madridskog Reala, Sergio Ramos. Nakon utakmice Pique je na svoj Twitter profil postavio sliku s Ramosom uz poruku: "Riječi su susvišne. Odličan smo tim, ovo je sjajan dan za nas sve", bila je poruka Piquea.

Nekoliko minuta kasnije oglasio se i Ramos. Podijelio je Tweet svog kolege iz reprezentacije i napisao samo jednu riječ: "Ekipa". Zanimljivo je i da su dva fudbalera tek od jučer počeli pratiti jedan drugog na Twitteru.