Susjedi na korak do sna: Srbiju 45 minuta dijeli do putovanja u Njemačku

2
R. R.

Nogometaši reprezentacije Srbije u Leskovcu igraju susret 10. kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. protiv selekcije Bugarske. Izabranici Dragana Stojkovića na poluvremenu vode sa 1:0 i na korak su do odlaska u Njemačku.

Srbija je veći dio susreta kontrolisala kroz posjed, ali je i pravila šanse Bugarima koji su zadnjeplasirana reprezentacija u grupi.

Nagrada za dobru igru uslijedila je u 17. minuti kada je Veljković pospremio loptu u mreži za vodstvo, a ovaj put u ulozi asistenta bio je Mitrović.

Premijera mjuzikla 'Pinocchio' oduševila sarajevsku publiku

Nemoć Bugara pokazuje činjenica da nisu uputili šut u okvir gola, dok je Srbija s druge strane imala šest pokušaja.

Susjedi bi ovom pobjedom kao drugoplasirana reprezentacija u grupi omogućili nastup na Europskom prvenstvu u Njemačkoj 2024. godine.

/ Anketa

Koliko će Zmajevi bez Džeke i Pjanića osvojiti bodova u utakmicama protiv Luksemburga i Slovačke?