Srđan Stanić: Uživam u svakoj minuti odmora

Radiosarajevo.ba
Srđan Stanić: Uživam u svakoj minuti odmora

Srđan Stanić bio je ponajbolji igrač Željezničara u posljednjih nekoliko premijerligaških kola. Ustalivši se u prvom sastavu, univerzalac Plavih konačno je pokazao kvalitet i nakon dugo vremena zaigrao u skladu sa svojim realnim mogućnostima.

Stanić je kao i ostali igrač jesenskog prvaka, već na odmoru, a u razgovoru za portal Radiosarajevo.ba govorio je o protekloj polusezoni i zasluženom odmoru.

''Uživam u svakoj minuti odmora, maksimalno koristim vrijeme koje imam, družim se s prijateljima, razgledam izloge, a najviše vremena provodim s djevojkom'', kroz osmijeh govori Stanić koji je odmah po okončanju prvog dijela sezone, produžio ugovor s Plavima.

''Novi ugovor došao je kao kruna kvalitetnog rada i odličnog odnosa s gospodinom Osimom. Nikakvih pregovora nije bilo, sjeli smo i dogovorili se za minutu. Moji zahtjevi su ispoštovani i presretan sam što ću i dalje nositi dres Željezničara s kojim i ove sezone želim osvojiti duplu krunu'', rekao je Stanić za Radiosarajevo.ba.

Srđana Stanića novi ugovor na Grbavici će zadržati do 2015.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije