Bosanac oduševio fotografijom iz svlačionice Milana: ‘Ovo je AC Milanić…’

3

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić bio je strijelac prvog gola za Milan u 2:1, u gostujućoj pobjedi protiv Bologne u susretu 20. kola italijanskog prvenstva.

Rebić je doveo Milan u vodstvo u 26. minuti najbrže reagiravši nakon što je golman Bologne Skorupski obranio kazneni udarac Zlatanu Ibrahimoviću.

Mario Mandžukić igrao je za Milan od 73. minute.

Za Milan je od 62. minute igrao Zmaj i veznjak Bosanac Rade Krunić, koji je prije utakmice objavio fotografiju iz svlačionice i pokazao što mu je uhvatilo pažnju.

Krunić je slikao svoj dres, uz one koje nose Rebić, Mandžukić i Ibrahimović te uz fotografiju napisao: