Snježni haos u Njemačkoj: Bundesliga odgodila novu utakmicu

0
Hina
Snježni haos u Njemačkoj: Bundesliga odgodila novu utakmicu
Foto: EPA - EFE / Travnjak na stadionu HSV-a potpuno zaleđen

Njemački fudbalski savez službeno je objavio da se u utorak neće odigrati utakmica 17. kola Bundeslige između Hamburga i Bayera iz Leverkusena.

Razlog je snježno nevrijeme na sjeveru Njemačke, ali i neregularni uvjeti koji vladaju na stadionu kluba domaćina, prvenstveno se to odnosi na zaleđenu površinu.

Zasad nije poznat novi termin odigravanja ovog dvoboja.

Dalmaciju pogodila jedna od najjačih plima zadnjih decenija: Izlilo se more, ulice pod vodom

Dalmaciju pogodila jedna od najjačih plima zadnjih decenija: Izlilo se more, ulice pod vodom

U prošlom kolu iz istih je razloga bio odgođen još jedan dvoboj u Hamburgu gdje su trebali igrati St. Pauli i Leipzig, a prošlog se vikenda nije odigrala niti utakmica u Bremenu između Werdera i Hoffenheima.

Na tabeli Bundeslige vodi Bayern s 44 boda. Borussia Dortmund je druga s 33 boda, a slijede Leipzig, Bayer i Stuttgart koji su skupili po 29 bodova.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije