Sloboda na Tušnju remizirala s Cibalijom

Fena
U prijateljskoj međunarodnoj utakmici tuzlanska Sloboda i Cibalija iz Vinkovaca na Tušnju su igrali bez pobjednika - 0:0.

Sloboda je nastupila bez skoro cijele prve postave, što zbog povrijeđenih igrača, što zbog odsustva nogometaša koji nastupaju za mladu reprezentaciju BiH (Toodorović, Smajić, Muminović).

U borbenoj, ali utakmici bez previše prilika, Sloboda je bila nešto nadmoćniji protivnik.

Najbolju šansu za gol imao je u 55. minuti Sulejman Krpić koji je u 55. minuti u skoku šutirao glavom, a lopta je pogodila gredu.

U finišu susreta Miloš Kalezić je uputio "bombu" ka golu vratara Stipe Nevjestića, ali je za koji centimetar promašio okvir vrata.