Slišković probudio "Plemiće": Golman Krupe postigao nasmiješniji autogol sezone

Dailymotion / Prtscr
Fudbalerii Zrinjskog upisali su uvjerljivu pobjedu u prvom kolu Lige za prvaka, svladavši na svom terenu Krupu rezultatom 4:0.

Novi trener Zrinjskog Blaž Slišković, koji je momčad preuzeo prije desetak dana, uspio je probuditi "Plemiće" te u prvoj službenoj utakmici stići do uvjerljive pobjede.

Utakmica je riješena praktično već u prvom poluvremenu u kojem su strijelci Zrinjskog za 3:0 bili Mešanović u 7., Bilbija u 17. i Todorović u 22. minuti.

U nastavku Ilić je u 69. minuti postigao autogol za konačnih 4:0.

Vodeći Zrinjski je zahvaljujući pobjedi pobjegao na četiri boda viška Željezničaru koji kasnije danas na Grbavici dočekuje Slobodu.

Novi ispit za Sliškovića na redu je već u srijedu kada u Mostar dolazi Željezničar.