Sramota: Finska TV kuća BiH potpisala kao 'Bosna i Hrvatska'

11

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je u okviru kvalifikacija za Europsko prvenstvo gostovala kod Finske.

Meč je završen 1:1, a mnogo više pažnje od samog rezultata privukao je sramotan gaf finske TV kuće koja je radila prijenos.

Umjesto 'Bosna i Hercegovina', naša selekcija je potpisana kao 'Bosna i Hrvatska' čemu svjedoči i fotografija koja se brzo pojavila na društvenim mrežama.

Lijepa vijest: Na KCUS-u uspješno urađene tri transplantacije bubrega

Kada je u pitanju sama utakmica, BiH je povela u 21. minuti golom Seida Pramenkovića, a bod Fincima je donio Oni Hänninen u 56. minuti utakmice.

Naša selekcija nakon dva odigrana kola zauzima drugu poziciju u kvalifikacionoj grupi koja vodi u elitni krug kvalifikacija.