Sjajne vijesti za Barbareza: Novi Zmaj postigao gol i dva puta asistirao u pobjedi svoje ekipe

0

TSC Bačka je u meču 9. kola Superlige Srbije deklasirala Novi Pazar s 5:2, a jedan od glavnih aktera susreta bio je novopečeni bh. reprezentativac Ifet Đakova (26), koji je postigao gol i dva puta asistirao.

Saša Jovanović je u 48. minuti doveo TSC u prednost, da bi Đakovac u 52. minuti postigao novi gol za domaće.

Treći pogodak TSC-a bio je djelo Miloša Pantovića iz 63. minute.

Netanyahu poslao poruku: 'Iran će biti slobodan mnogo ranije nego što mislite'

Dvije minute kasnije Rodney Antwi je smanjio na 3:1, ali je domaćin golovima Petra Stanića u 67. i Aleksandra Ćirkovića u 68. minuti završio posao. Kod oba gola asistent je bio Đakovać.

On je zamijenjen u 84. minuti, a od Sofascore je dobio ocjenu 9.0.

Novi Zmaj o nacionalnom timu i utakmici sa Nizozemskom: 'Možemo izvući pozitivan rezultat'

Đakovac je ove sezone postigao dva gola te tri puta asistirao za ekipu TSC-a.

Konačnih 5:2 postavio je Ejike Opara u 83. minuti.

TSC je trenutno na devetoj poziciji s 10 bodova, dok Novi Pazar zauzima 14. poziciju s dva boda manje.