Senzacija u Grčkoj: PAOK izbacio Dinamo

1

Nogometaši PAOKA savladali su u Solunu ekipu Dinama iz Zagreba (5:1) u revanšu osmine finala Konferencijske lige - prvi meč (0:2) .

Grčka ekipa je iznenadila Dinamo već u 27. minuti kada je pogodak postigao Baba i doveo svoju ekipu u prednost.

Za novi pogodak nije trebalo mnogo vremena jer je Sučić autogolom udvostručio prednost domaće ekipe (2:0).

"Domovina te zove": Pogledajte koliko je ljudi na Smetovima kod Zenice podržalo skup Rame Isaka

Pred kraj prvog poluvremena Grci su potpuno šokirali Zagrepčane. Thomas je zatresao mrežu Dinama u 43. minuti za 3:0.

Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 3:0 u korist PAOK-a.

Nažalost domaćin na odmor odlazi s velikom prednošću. Čeka nas još 45 minuta borbe. Ajmo Dinamo! Nema predaje! 🦁

Posted by GNK Dinamo Zagreb on Thursday, March 14, 2024

U uvodnom dijelu nastavka meča stiglo je i otriježnjenje za Dinamo. Za tim iz Zagreba rezultat u 49. minuti je smanjio Hoxha i tako vratio ovaj dvomeč na sami početak.

Dinamo je pokušavao stići do novog pogotka te je njegovu ofanzivnu igru kaznio Koulierakis golom u 73. minuti.

Dinamo je stigao do pogotka preko Petkovića u 81. minuti, ali je sudija poništio pogodak nakon VAR provjere.

Pred kraj susreta Živković je sa bijele tačke zapečatio sudbinu Dinama u 88. minuti (5:1).

PAOK je ovom pobjedom od 5:1 nad Dinamom prošao u četvrtinu finala Konferencijske lige.