Selma Kahrović: Zeba i Adilović odlučit će pobjedu

Radiosarajevo.ba
Selma Kahrović: Zeba i Adilović odlučit će pobjedu

Uoči jubilarnog gradskog derbija, a u namjeri da nogomet prikaže kao univerzalni sport koji nije i ne mora biti ekskluzivno rezervisan za muški rod, Radiosarajevo objavljuje seriju mini-intervjua sa navijačicama sarajevskih rivala. 

Selma Kahrović je izvršna direktorica agencije Media United, a za Želju navija otkad pamti za sebe. Evo šta ova navijačica misli o predstojećem stotom gradskom derbiju

Radiosarajevo.ba: Planirate li posjetiti gradski derbi i kome dajete veće šanse u susretu Sarajeva i Željezničara?
Kahrović:
Na žalost, u zadnje vrijeme malo posjećujem utakmice, što ne znači da sam postala manji zaljubljenik u derbi. Kao i većina drugih navijača, i ja živim za taj dan. Prednost, hmm... e tu dileme nemam -  Željezničar uvijek i zauvijek!

Radiosarajevo.ba: Koji bi pojedinac mogao odlučiti pobjednika?
Kahrović:
Ma svejedno, samo neka bolji pobjedi... šalim se, naravno. Zeba i Adilović odlučit će pobjedu.

Radiosarajevo.ba: U kakvoj se atmosferi derbi dočekuje u vašoj okolini?
Kahrović:
Okolina cijela bit će Plavo Bijela...

V.A.Z. / E.A., Radiosarajevo.ba

Pročitajte šta misle i ostale navijačice:

Mersiha Drinjaković, navijačica Želje
Brankica Rudan, navijačica Sarajeva

 

 

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije