Ovaj glumac će igrati glavnog negativca u nastavku "Batmana": "Uzbuđen sam i nervozan"

0
Radiosarajevo.ba
Ovaj glumac će igrati glavnog negativca u nastavku "Batmana": "Uzbuđen sam i nervozan"
Foto: Warner Bros. Pictures / Robert Pattinson se vraća ulozi Batmana

Sebastian Stan će igrati ulogu glavnog negativca po imenu Dvolični (Two-Face) u nadolazećem filmu The Batman: Part II, reditelja Matta Reevesa, čije je snimanje upravo počelo.

Glumac je za Deadline potvrdio da ćemo ga gledati kao jednog od Batmanovih najpoznatijih protivnika i dodao da će u filmu igrati "mnogo uloga".

Govoreći o radu sa filmskim timom za kosu i šminku koji je "osmislio kako će izgledati njegova transformacija", Stan je rekao:

Navijači BiH pomjeraju granice: BH Fanaticosi u Seattleu imali performans za pamćenje

Navijači BiH pomjeraju granice: BH Fanaticosi u Seattleu imali performans za pamćenje

"Uzbuđen sam, nervozan i pokušavam i dalje sam sebe da iznenađujem".

Robert Pattinson se vraća kao Batman, Colin Farrell kao Pingvin, a za sada nepoznatu ulogu igrat će Scarlett Johansson, iako se vjeruje da je u pitanju Žena Mačka.

Počelo snimanje nastavka "Batmana": Prva fotografija sa seta potaknula brojne teorije

Počelo snimanje nastavka "Batmana": Prva fotografija sa seta potaknula brojne teorije

Premijera filma The Batman: Part II zakazana je za 1. oktobar 2027. godine.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije