Ronaldu i Juventusu se smije cijeli nogometni svijet: Pa, što je ovo bilo?!

0
Youtube/Screenshot / Juventus Cristiano Ronaldo Alex Sandro

Juventus je u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka doživio poraz kod Porta, završilo je 2:1 što je još i dobar rezultat za talijanskog velikana s obzirom na sve prikazano na terenu.

Portugalski sastav je iznenadio Staru damu u uvodnim sekundama i prvog i drugog poluvremena, a u nekoliko navrata je Wojciech Szczesny svojim intervencijama spriječio potpunu katastrofu Juvea.

Bila je to prava večer za zaborav, a da im baš ništa nije polazilo za nogom, potvrđuje scena iz drugog poluvremena.

Cristiano Ronaldo vs Porto - undefined

Cristiano Ronaldo je pretrčao igrača Porta koji mu je uklizao i htio je jurnuti prema šesnaestercu domaćih, ali na putu mu se ispriječio njegov suigrač Alex Sandro i Ronaldo se zabio u njega.

Vidno razočaran, Portugalac je snuždeno odšetao prema aut-liniji.

Naravno, ova scena izazvala je lavinu (podsmjehujućih) komentara na društvenim mrežama...