Remi u Čitluku: Široki Brijeg ispustio dva gola prednosti protiv GOŠK-a

0
Fena

Fudbaleri Širokog Brijega i GOŠK-a iz Gabele odigrali su u ponedjeljak susret 25. kola Wwin Lige BiH na čitlučkim Barama, a utakmica je završila bez pobjednika rezultatom 2:2.

Domaći fudbaleri su u 17. minuti prvi došli do vodstva nakon što je iz slobodnog udarca mrežu zatresao Marijan Ćavar.

Tim rezultatom se otišlo na odmor.

Dragan Bursać: Arnaudija, suza na licu Banjaluke, od utorka postaje njen najljepši osmijeh!

Plavo-bijeli su povećali vodstvo na 2:0 nakon gola Cyrilla Kpana u 53. minuti.

Gosti iz Gabele su nakon šest minuta smanjili zaostatak pogotkom Filipa Mihaljevića, a drugi gol za GOŠK postigao je u 69. minuti Dino Skorup.

Remi na Barama. 🔵⚪️ #samojednoimeŠiroki #nksirokibrijeg #samoŠiroki

Posted by NK Široki Brijeg on Monday, April 8, 2024

Tako je utakmica na čitlučkim Barama završila bez pobjednika.

Široki Brijeg nalazi se na sedmom mjestu sa 32 boda, dok je GOŠK deseti sa 25 bodova i ima samo bod više od pretposljednje ekipe Tuzla Cityja.