Reja: S Lulićem smo ubacili u višu brzinu

Nogometaši Lazija u rimskom su derbiju u nedjelju navečer nadigrali Romu s 2-1, a trener pobjedničke momčadi Edy Reja među ključnim je igračima preokreta naveo bh. reprezentativca Senada Lulića...

Roma je od šeste minute vodila golom Pabla Daniela Osvalda na asistenciju još jednog reprezentativca BiH Miralema Pjanića, ali Lazio u drugom poluvremenu preokrenuo. Najprije je u 51. minuti s bijele tačke izjednačio Hernanes, a pritom je Romi isključen Simon Kjaer, da bi u trećoj minuti sudijske nadoknade tri boda ''nebesko-plavima'' donio Miroslav Klose.

"U drugom poluvremenu momčad je ulaskom Senada Lulića ubacila u višu brzinu. Otada smo kreirali mnogo dobrih akcija, stvorili mnoštvo prilika i na kraju je gol Klosea, bez obzira što je došao tek u sudačkoj nadoknadi, bio potpuno zaslužen", kazao je Reja nakon utakmice 7. kola talijanske Serije A.