Ranieri novi trener Intera
Novi trener milanskog Intera je Claudio Ranieri. On će biti zamjena Gian Pier Gasperiniju, koji je smijenjen zbog loših rezultata u italijanskom prvenstvu i u Ligi prvaka.
Ranieri je u svojoj karijeri vodio italijanske klubove Juventus, Romu, Fiorentinu, Parmu, Napoli, ali i španske klubove Atletico Madrid i Valenciu, te londonski Chelsea. 59-godišnji Ranieri je potpisao dvogodišnji ugovor.
U prva tri kola Serije A su osvojili samo jedan bod, u remiju s Romom, te su uknjižili još poraze protiv Palerma i Novare. Ligu prvaka su počeli porazom od turskog Trabzonspora.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.