Prilično dosadno i bezidejno: Mršavih 0:0 Tuzla Cityja i Željezničara

0

U prilično nezanimljivoj utakmici na Tušnju Tuzla City i Željezničar odigrali su 0:0 u susretu 28. kola Premijer lige.

Prvo poluvrijeme

U prvom dijelu nije viđena niti jedna ozbiljna prilika. Željezničar je u 22. minuti imao jednu polusituaciju, ali Subašićev udarac blokira Tomašević.

Dragan Bursać: Optuženik za ratne zločine počasni građanin nakaradne Banjaluke!

Pokušao je kasnije i Hodžić nakon ubačaja Štilića, ali nije to bilo previše opasno.

U 34. minuti opasan napad domaćih, ali Bender to zaustavlja.

Drugo poluvrijeme

U 55. minuti Krpić pokušava nakon dodavanja Doffa, ali preko gola Bendera. Samo minut kasnije u prilici je Mešinović, ali u posljednji tren je izblokiran.

U 72. minuti Željezničar je, ni kriv ni dužan, imao veliku šansu. Lopta je nakon ubačaja Resića dobila čudan efej i zamalo završila u golu domaćih.

Samo pet minutakasnije Cocalić je u velikoj šansi, ali njegov pokušaj glavom s gol crte izbacuje Morris.

Do kraja utakmice više nije bilo prilika i timovi su podijelili bodove.