Premijer liga BiH: Širokom Brijegu malo i dva gola prednosti, GOŠK osvojio prvi bod u sezoni

0

Široki Brijeg i GOŠK su utakmici 7. kola Premijer lige BiH na Pecari odigrali 2:2.

Domaći su sjajno otvorili utakmicu i poveli već u 1. minuti golom Stephena Chinedua.

Igrala se 39. minuta kada je Filip Matić udvostručio prednost svoje ekipe.

Ubrzajmo trendove sporom modom: Zašto je upcycling fashion važna tema za budućnost?

Ipak, gosti iz Gabele se nisu predavali i uspjeli su poravnati u nastavku meča.

Enes Sipović je u 53. minuti smanjio rezultat, da bi konačnih 2:2 postavio Filip Mihaljević u 74. minuti utakmice.

Premijer liga BiH: Velež ponovo razočarao, Sloga ostala neporažena u Mostaru

Tim iz Gabele je tako osvojio prvi bod u sezoni.

Široki Brijeg se nalazi na petom mjestu s devet bodova, dok je GOŠK zadnji sa jednim bodom.

U narednom kolu Široki gostuje Zrinjskom, dok će GOŠK dočekati Velež.