Premijer liga BiH: FK Željezničar u zadnjim minutama došao do velike pobjede nad NK Široki Brijeg

0

U meču devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine FK Željezničar je pobijedio NK Široki Brijeg, a rezultat je glasio 2:1.

Igrači tima s Grbavice tražili su na domaćem terenu izlaz iz krize, imajući u vidu da su upisali četiri poraza zaredom.

Odlično je počelo, a na pauzu nakon prvog poluvremena je ekipa Željezničara imala vodstvo. Maestralnu asistenciju Josepha Amoaha koristi Semir Štilić, te je Željo poveo.

Uspješan nastup: Mesud Pezer treći na mitingu u Sloveniji

Ipak, hladan tuš u drugom poluvremenu za navijače Želje. Stephen Chinedu je asistent, a Cyrille Kpan postiže izjednačujući pogodak za Širokobriježane. Ipak, Željo stiže do važne pobjede golom Sulejmana Krpića. Asistenciju je upisao Amar Drina.

Ovom pobjedom, FK Željezničar je dospio na sedmo mjesto, dok je NK Široki Brijeg trenutno na trećem mjestu.