Premijer liga BiH: Brza dva gola Posušja i Leotara, poslije toga uspavanka

0

U prvom nedjeljnom duelu Premijer Lige BiH, Posušje je na stadionu Mokri Dolac ugostilo trebinjski Leotar.

Već u drugoj minuti utakmice, domaći igrač Gabrijel Boban zatresao je mrežu gostiju za rano vodstvo Posušja.

Ubrzo na stadionu u Posušju pao je novi gol. Raspoloženi igrač gostiju u devetoj minuti Haris Handžić postigao je gol za Leotar nakon asistencije Čubrila te izjednačio rezultat na 1:1.

Premijera mjuzikla 'Pinocchio' oduševila sarajevsku publiku

Iako se očekivalo da će gledatelji na stadionu Mokri Dolac vidjeti još mnogo golova, to se nije dogodilo, te je rezultat ostao 1:1.

Sudija je meč produžio za 4 minute, ali se u Posušju nije ništa desilo sem prilike koju su imali domaći nakon dva kornera.

Podsjetimo, u ovom terminu trebala se igrati i utakmica u Srebreniku između Tuzla City - Velež ali je taj meč odgođen za 60 minuta, pa je trenutno u toku poluvrijeme (0:0).

Kasni utakmica u Srebreniku zbog velikog snijega na terenu, evo kada počinje

Večeras u Mostaru FK Sarajevo "dočekuje" šampiona BiH Zrinjski. Taj meč se igra od 17:30 sati.