Potop Dinama u Munchenu: Modri će što prije probati zaboraviti prvih 45 minuta protiv Bayerna

1

Sergej Jakirović i njegov Dinamo loše su se proveli u prvih 45 minuta utakmice prvog kola nove sezone Lige prvaka protiv Bayerna u Munchenu.

Modri su za poluvrijeme primili tri gola, te su na odmor otišli pri rezultatu 3:0.

Golove za Bayern postigli su Harry Kane (19') iz penala, Raphael Guerreiro (33') i Michael Olise (38').

Policija na nogama: Ko je zapalio vikendicu vlasnika portala iz BiH?

Bavarci su pritom u 16. minuti postigli još jedan gol preko Sergea Gnabryja, koji je poništen zbog offsidea.