Pogledajte kako su naši Zmajevi Gojak i Menalo slavili prolaz Dinama u grupnu fazu Lige prvaka

1

Nogometaši Dinama izborili su prolaz u grupnu fazu Lige prvaka nakon što u revanš utakmici doigravanja u produžetku savladali u Zagrebu Bodo/Glimt s 4:1 (2:1).

Gol vrijedan Lige prvaka zabio je Josip Drmić u 117. minuti, a u 120. minuti pobjedu je zapečatio Petar Bočkaj.

U regularnom dijelu pogotke su za Dinamo dali Mislav Oršić (4) i Bruno Petković (35), dok je za Bodo/Glimt zabio Albert Gronbaek (70).

Galić poručio da ne treba nasjedati na dezinformacije o pozivu na naoružavanje

Sumirali smo sve sudionike Lige prvaka. Čeka nas zanimljiv žrijeb večeras

To je Dinamu donijelo osmi nastup u grupama Lige prvaka, a jasno, igrači su to burno proslavili u svlačionici. Među njima su bila i dva naša Zmaja - Amer Gojak i Luka Menalo.

Gojak je na terenu proveo 60 minuta, jer je u igru ušao u 15. minuti drugog dijela. Menalo je ostao na klupi.