Plavi remijem otvorili novu sezonu: Željo i Leotar podijelili bodove

0
A. Ka.

Željezničar je remijem otvorio novu sezonu Premijer lige BiH.

Plavi su na stadionu Grbavica ugostili trebinjski Leotar - na kraju je bilo 1:1.

Željo je bolje otvorio utakmicu, a najbolju šansu propustio je Beganović u 10. minuti.

State Department objavio izvještaj za BiH: Žestoka kritika na račun Dodika i njegove svite

Kazna je došla u 20. minuti kada je pogodio Todorović. Golu je prethodila greška golmana Muftića i stopera Kosorića.

Divna atmosfera na Grbavici: Pogledajte Porodično okupljanje na Jugu

Timu s Grbavice trebale su svega četiri minute da stvari vrate na početak. Strijelac je bio Cocalić.

U drugom dijelu Željo je imao nešto veći posjed lopte i nekoliko šansi, ali se rezultat nije mijenjao.