Pjaniću 15 minuta i žuti karton u meču Barce i Seville

0

Nogometaši Barcelone i Sevillu remizirali su večeras na stadionu Camp Nou u petom kolu španske La Lige (1:1).

Bosanskohercegovački veznjak Miralem Pjanić koji je ovog ljeta prešao iz Juventusa u Barcelonu opet je meč počeo na klupi za rezervne igrače.

On je u igru ušao u 75. minuti, a do kraja utakmice uspio je dobiti žuti karton.

Zanimljivu utakmicu odigrala su večeras ova dva tima, a ipak najinteresantnije je bilo u prvih 10 minuta kada su viđena oba pogotka.

Prvi do gola došli su gosti.

Strijelac je bio Luuk de Jong u osmoj minuti.

Radost gostiju trajala je svega dvije minute, a mrežu Seville zatresao je Coutinho.

Nakon ove utakmice Barca je peta na tabeli La Lige sa sedam bodova. Isto toliko ima i Sevilla, ali zbog lošije gol razlike nalazi se na šestoj poziciji.

Vodeći je Real Madrid koji ima 10 bodova.