Pariz se zahvalio Zlatanu Ibrahimoviću

Zlatan Ibrahimović nedavno je odigrao svoju posljednju utakmicu za pariski klub PSG.

Svoju posljednju utakmicu čuveni Ibra je odigrao u finalu Kupa. Nakon što su u prvenstvu slavili sa čak 31 bodom više od Lyona, u subotu su na Stade de Franceu pred 80.000 gledatelja u finalu Kupa pobijedili Olympique Marseille 4-2.

Fudbaleri Paris St Germaina tako su drugu sezonu uzastopno osvojili dvostruku krunu.

Parižane je do slavlja predvodio i Ibra, kako ga građani francuske prijestonice odmilja zovu.

U znak zahvalnosti za njegov doprinos parisklom klubu u kojem je u četiri sezone osvojio devet trofeja, Gradsko vijeće Pariza uručilo mu je zahvalnicu.

"Velika medalja Pariza. Počastvovan sam i ponosan. Hvala, Pariz!", napisao je Zlatan Ibrahimović na svom Facebook profilu.