Oglasio se fantastični golman Bayerna Manuel Neuer nakon gola Ibiševića

Manuel Neuer, golman Bayerna, smatra da je manjak koncentracije u prvom poluvremenu utjecao da oni dožive prvi poraz u Bundesligi.

Podsjetimo, aktuelni šampion Njemačke je sinoć otvorio novo kolo, gostovali su Herthi iz Berlina i poraženi su rezultatom 2:0 (2:0).

Utakmica je riješena u prvom poluvremenu, a strijelci su bili naš Vedad Ibišević s penala u 23. minutu, dok je Duda duplirao prednost samo minut prije kraja prvog dela utakmice.

"Nismo bili 100 posto prisutni u prvom poluvremenu. Opet nam se vratilo to što smo promašili ogroman broj prilika. Bili smo optimistični da možemo da se vratimo nakon prvog poluvremena...", rekao je Neuer.

Pogledajte još jednom golove s meča u Berlinu:

Inače, Ibišević voli davatzi golove Bayernu. Sjećate se sigurno 2008. godine i Vedinog gola Bayernu, koji je proslavio čuvenog komentatora Marjana Mijajlovića i kada je ušao u srca svih Bosanaca i Hercegovaca: