NSBiH: Apelaciona komisija prihvatila žalbu Sarajeva, na Koševu novi meč?
Fudbalski klub Sarajevo žalio se na odluku Takmičarske komisije da prekinutu utakmica s Borcem na stadionu Asim Ferhatović Hase, registruje službenim rezultatom 0:3.
Apelaciona komisija prošlog petka je zasijedala, ali konačna odluka o žalbi Bordo kluba nije donesena.
Nova sjednica zakazana je za danas (srijeda), a kako saznaje portal Radiosarajevo.ba, ovo Tijelo naložit će odigravanje nove utakmice između Sarajeva i Borca.
Iz Titove 38b tvrdili su da imaju neoborive dokaze o činjenici da su svi uvjeti za nastavak ovog meča postojali, a čini se da su njihove najave imale pokriće.
Zvanična potvrda informacije očekuje se u popodnevnim satima, a svakako će biti interesantno saznati odluku o kojoj su proteklih dana vođene brojne diskusije.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.