Noć za Zmajeve nije dobro počela: Arsenal Seada Kolašinca se propisno obrukao

Odigrano je osam utakmica 1/16 finala UEFA-ine Europske lige, a indisponirani Arsenal upisao je poraz na gostovanju u Bjelorusiji, kod BATE Borisova. Kolašinac je odigrao 74 minute, a jedini pogodak na utakmici za pobjedu Bjelorusa rezultatom 1:0 postigao je Dragun.

Lazio za koji je Senad Lulić odigrao svih 90 minuta poražen je na domaćem terenu od Seville s minimalnih 1:0. Benfica je na gostovanju u Istanbulu slavila protiv Galtasaraya s 2:1, dok je Bayer Leverkusen remizirao u Rusiji kod Krasnodara. Mreže se nisu tresle.

U Beču Rapid je na domaćem terenu poražen s minimalnih 1:0 od Intera, dok je najviše golova viđeno u duelu Rennesa i Betisa. Bilo je 3:3 u ovom fantastičnom duelu. Olympiakos je u grotlu Karaiskakisa remizirao protiv kijevskog Dynama rezultatom 2:2, dok su Slavia Prag i Genk odigrali duel bez golova.