Nimes otkinuo bod na gostovanju, Duljević igrao do 53. minute

0

Ekipa Nimesa je danas gostovala francuskom velikanu Saint-Ettienu protiv kojeg je neočekivano stigla do boda odigravši neriješeno 2:2.

Domaćin je poveo preko Moukoudija već u 8. minuti, ali Nimes uzvraća samo šest minuta poslije preko Ahlinvija koji poravnava na 1:1.

U finišu prvog dijela Boudebouz promašuje penal za St. Etienne, a kazna za domaće stiže početkom drugog dijela utakmice kada Ripart trese mrežu s bijele tačke i dovodi Nimes u vodstvo od 1:2.

Ipak, nije imao snage Nimes da dođe do punog plijena i velikog iznenađenja, pošto je St. Etienne poraza spasio Nordin u 63. minuti, kada je poravnao na 2:2, prenosi scsport.ba.

Haris Duljević je još jednom bio u startnoj postavi Nimesa, a zamijenjen je u 53. minuti.

U nastavku pogledajte i rezultate ostalih današnjih utakmica 16. kola francuske Ligue 1:

Brest – Montpellier 2:2

Dijon – Monaco 0:1

Nantes – Angers 0:1

St. Etienne – Nimes 2:2

Strasbourg – Bordeaux 0:2