Nevjerovatnih 45 minuta na Camp Nou: Četiri gola i spektakl

0

Barcelona je u 49. minuti pogotkom Marcosa Alonsa došla do vodstva protiv Manchester Uniteda na Nou Campu, no samo tri minute kasnije Marcus Rashford je izjednačio.

Autogolom Julesa Koundea, nakon kornera u 59. minuti, United je došao do vostva. Kounde je ipak sjajnim ubacivanjem u 76. minuti pružio priliku Raphinhi da izjednači za konačnih 2:2.

Ukrajinski Shakhtar je na poluvremenu vodio 2:0 protiv francuskog Rennesa. Karl Toko Ekambi je u 60. minuti postigao gol za Francuze za konačnih 2:1.

Sjećanje na velikog pjesnika: Tragedija Osmana Đikića

Utakmica Ajaxa i Union Berlina je završila 0:0.

Salzburg je kasnim golom Nicolasa Capalda došla do pobjede protiv Rome, novi reprezentativac Bosne i Hercegovine Benjamin Tahirović nije ulazio na teren.

Trabzonspor je, u sklopu Konferencijske lige, golom Danca Jensa Strygera Larsena došla do pobjede protiv Basela.

Navijači Trabzonspora su priredili fenomenalnu koreografiju posvećenu spasiocima koji su pružili podršku Turskoj i Siriji.