Nevjerovatan pogodak Messija: Barca upisala pobjedu protiv Athletica

0

Barcelona je u susretu 21. kola španske Primere savladala Athletico Bilbao sa 2:1.

Barca je povela u 20. minuti susreta prekrasnim pogotkom Lionela Messija iz slobodnog udarca.

Bosanci i Hercegovci su se nadali da će Argentinac prepustiti slobodnjak Pjaniću, no umjesto toga on je odlučio izvesti isti i to se ispostavilo kao ispranim potezom.

Pogledajte majstoriju argentinskog čarobnjaka.

Athletic Bilbao je početkom drugog poluvremena poravnao rezultat protiv Barcelone.

Igrala se 49. minuta susreta kada je Bilbao ijednačio rezultat zahvaljujući nespretnoj reakciji Jordija Albe koji je postigao autogol.

Barcelona je uspjela ponovo doći do vodstva protiv Athletic Bilbaoa u 74. minuti, pogotkom Griezmann.