Nebeski skok: Ronaldo poput Jordana

AA / Cristiano Ronaldo
Portugal je sinoć na stadionu Geoffroy Guichard u prvom kolu Evropskog prvenstva odigrao mršavih 1:1 s reprezentacijom Islanda.

Dobro su krenuli Portugalci, Nani je pogodio u 31. minuti i donio svojoj reprezentaciji vodstvo. Izjednačujući gol za konačnih 1:1 Island je postigao preko Bjarnasona 20 minuta kasnije.

Nakon izjednačujućeg gola Islanđana napali su Portugalci, ali je Halldórsson sve odbranio. Uspio je golman holandskog NEC-a odbraniti i dva zicera Cristianu Ronaldu.

Uoči početka ovog susreta fotografi su uspjeli "uhvatiti" nebeski skok Ronalda. Fotografija koja uistinu govori više od riječi.

Cristiano Ronaldo - Nebeski skok: Cristiano Ronaldo poput Michaela Jordana EPA: Cristiano Ronaldo