Napoli u fantastičnoj utakmici slavio protiv Milana

Napoli je večeras na svom San Paolu u drugom kolu talijanske Serie A slavio protiv Milana rezultatom 4:2.

Domaćin je do vodstva došao u 18. minuti susreta, a strijelac je bio Milik. Isti igrač udvostručio je prednost Napolija 15 minuta kasnije.

Milan je smanjio preko Nianga u 51. minuti, a četiri minute kasnije Suso je izjednačio rezultat. Do novog vodstav Napoli dolazi u 74. minuti, a strijelac je Callejon.

Minutu kasnije gosti su ostali s deset igrača. Crveni karton dobio je Juraj Kucka. U 87. minuti Niang je dobio crveni karotn, a konačnih 4:2 postavio je autogolom Romagnoli u 94. minuti.

Nešto ranije Juventus je na Olimpicu slavio protiv Lazija rezultatom 1:0.