Munjevito otvaranje utakmice: Island vodi protiv Engleske

Engleska i Island večeras igraju posljednji meč osmine finala na Evropskom prvenstvu nakon kojeg ćemo dobiti i posljednjeg učesnika četvrtfinala.

Zadnja utakmica osmine finala Europskog prvenstva je krenula vatreno.

U 4. minuti Engleska je povela nakon što je Wayne Rooney pogodio s bijele tačke!

Međutim, minutu nakon toga, Island je ekspresno izjednačio tako što je Sigurdsson sproveo loptu u gol nogom, nakon što je prethodno izvedeno dalekometno ubacivanje sa strane.

U 16. minuti Island pravi potpuni preokrenut golom Sigthorsson i rezultat je 2:1 za Island.

Početne postave:

Engleska: Hart; Walker, Smalling, Cahill, Rose; Dier, Alli, Rooney; Sterling, Sturridge, Kane

Island: Halldorsson; Saevarsson, Sigurdsson, Arnason, Skulason; Gudmundsson, Gunnarsson, Sigurdsson, Bjarnason; Bodvarsson, Sigthorsson