Muhamed Džakmić novi igrač Sarajeva
Muhamed Džakmić novi je igrač Sarajeva. Bivši kapiten Bordo tima danas je dogovorio saradnju s matičnim klubom i u narednom periodu nosit će dres tima koji s klupe vodi Dragan Jović.
Nakon Amera Osmanagić, Sarajevo je dovelo još jedno veliko pojačanje koje bi im trebalo mnogo pomoći u borbi za titulu prvaka Bosne i Hercegovine.
Džakmić je u razgovoru za portal Radiosarajevo.ba nedavno najavio mogućnost povratka na Koševo, a sve je ozvaničeno danas.
Muhamed Džakmić rođen je 23. augusta 1985. godine u Sarajevu. Dosadašnju karijeru proveo je nastupajući sa FK Sarajevo, a posljednje dvije godine igrao za južnokorejski Gangwon. Za bh. reprezentaciju odigrao je jednu utakmicu (2010. s Poljskom).
Iz Sarajeva su u narednim danima najavili još jedno veliko pojačanje kojim bi na najbolji način nadoknadili odlaske Beloševića, Husejnovića i Sesara i uključili se u ravnopravnu borbu za titulu prvaka.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.