Mladi Zmajevi bolji od Velsa

Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine slavila je na stadionu Grbavica protiv vršnjaka iz Velsa sa 2:1.

Izabranici Selektora Tulića savladali su vodeću reprezentaicju grupe 3 i tako ostvarili prvu pobjedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2011. godine.

Gosti su poveli već u petoj minuti a strijelac je bio Allen.

Mladi Zmajevi su prije kraja prvog poluvremena izjednačili preko Haurdića, a isti igrač je zatresao mrežu Velšana i u 66. minuti i tako postao najbolji igrač susreta.

BiH je imala priliku i ubjedljivije slaviti, ali jedanaesterac u 62. minuti nije realizovao Kiso

Izabranici Branimira Tulića nalazi se na četvrtom mjestu sa 4 boda iz 4 utakmice. Sljedeću utakmicu naši mladići igraju u gostima kjod Luksemburga .