Miroslav Stevanović debitovao porazom
Miroslav Stevanović odigrao je večeras prvu utakmicu u dresu Seville. Reprezentativac Bosne i Hercegovine dobio je povjerenje trenera Michela, koji je svom novom fudbaleru povjerenje ukazao u drugom poluvremenu meča s Mallorcom, koje je Zvorničanin odigrao vrlo dobro.
Sevilla je povela u ranoj fazi utakmice, kada je Manu pogodio u 22. minuti. No, početkom nastavka gosti su ekspresno preokrenuli rezultat u svoju korist, i golovima Brandona i Alfara već u prvih petanestak minuta nastavka.
Preuzela je potom Sevilla igru u svoje noge, napadala uz vrlo agilnog Stevanovića, ali rezultat se nije mijenjao, Mallorca je slavila sa 1:2.
Emir Spahić susret je odgledao s klupe.
Sevilla je stigla do četvrtfinala s obzirom na visoku pobjedu u prvom meču (5:0)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.