Milan u polufinalu Kupa: Ibrahimović pogodio, Krunić igrao 82 minuta

U utakmici četvrtfinala Kupa Italije, fudbaleri Milana savladali su Torino 4:2 u dramatičnom susretu na stadionu Giuseppe Meazza koji je riješen u produžecima.

Bonaventura je doveo Milan u vodstvo u 14. minuti, do poluvremena je poravnao Bremer (34). U nastavku, 20-ak minuta prije kraja Bremer postiže drugi gol i dovodi "Toro" u vodstvo (1:2), no u posljednjim trenucima Calhanoglu matira Sirigua za 2:2 i odvodi utakmicu u produžetak.

U dodatnih 30 minuta Calhanoglu u 106. minuti dovodi Milan u vodstvo, da bi Zlatan Ibrahimović, koji je u igru ušao u 65. minutu, stavio tačku na meč pogotokom (109) za konačnih 4:2.

Bio je to drugi poghodak Ibre nakon povratka u redove sedmerostrukog europskog prvaka. U redovima Milana do 82. minuta igrao je i bh. reprezentativac Rade Krunić, dok je Asmir Begović bio na klupi za rezerve.