Mihajlović zahtijeva od igrača da nauče riječi himne
Iako još uvijek nije službeno imenovan novim srpskim izbornikom, Siniša Mihajlović je već počeo raditi na vraćanju nacionalnog naboja u reprezentaciju.
Prema pisanju Sporta, Mihajlović je glasnogovornika i direktora reprezentacije Aleksandra Boškovića zadužio da kontaktira sve kandidate za nacionalnu vrstu i provjeri znaju li riječi himne "Bože pravde". Igrač koji odgovori negativno, dobit će riječi od Srpskog nogometnog saveza (FSS) i morat će ih hitno naučiti.
Bivši trener Bologne, Catanije i Fiorentine želi na taj način unijeti nacionalni duh u momčad uoči kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2014. u kojima će Srbija biti u skupini s Hrvatskom, Belgijom, Makedonijom, Škotskom i Walesom.
Prije kvalifikacija, Srbija će odigrati prijateljske utakmice protiv Španije, Francuske i Švedske.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.