Messi nakon hat-tricka o reakciji navijača: Nikada mi se to nije desilo

Lionel Messi je sinoć još jednom oduševio fudbalski svijet. Hat-trick u kojem je postigao dva fanstasična gola u ligaškoj utakmici protiv Betisa je impresionirao i navijače protivničkog kluba.

Domaći navijači su aplauzom i ovacijama jasno pokazali šta misle u fudbalskom umijeću argentinskog čarobnjaka s loptom.

Barcelonin trostruki strijelac nije ostao ravnodušan na reakciju navijača Betisa rekavši:

"Veoma sam zahvalan. Nikada mi se nije desilo da navijači protivničkog kluba reaguju na taj način".

Messi je prvo pogodio iz slobodnjaka za 0:1 u 18 minuti. U završnici prvog poluvremena se ponovo upisao u listu strijelaca. Na 0-3 je povisio Suarez iu 63. minuti.

Loren Moron je u 82. minuti smanjio rezultatski zaostatak Betisa na 1-3. Tri minuta poslije je Messi ponovo podigao na noge navijače na tribinama kada je lobovao golmana sa skoro 16 metara.

Utakmica je okončana rezultatom 1-4.

Katalonci su ubjedljivo prvi u La Ligi sa 66 bodova. Slijedi ih Atletico Madrid sa deset bodova manje. Real Madrid je treći sa 54. boda.