Majstor ostaje majstor: Ibričić spektakularno pogodio iz slobodnjaka!

0

Ekipa Domžala sinoć je priredila veliko iznenađenje u četvrtfinalu Kupa Slovenije nakon što je u gostima slavila protiv Maribora sa 2:1.

Meč na stadionu Ljudski vrt ostat će upamćen po velikoj majstoriji sjajnog Senijada Ibričića.

Igrala se 33. minuta kada je bivši bh. reprezentativac loptu namjestio iskosa sa ruba kaznenog prostora i sjajno pogodio u same rašlje gola domaćih.

Završen štrak u osnovnim školama u Kantonu Sarajevo: Sindikat najavio naredne korake

Gol koji zaista vrijedi vidjeti nekoliko puta.

Do kraja meča za goste je u drugom dijelu pogodio bivši igrač Veleža, Dejan Georijević, a sve što je Maribor do kraja uspio je postići utješni gol koji je u 90. minuti postigao Sellouki.