Magična noć u Parizu: Borussia Dortmund iznenadila PSG i plasirali se u finale Lige prvaka

0

U okviru polufinala Lige prvaka u utorak, 7. maja su se sastali PSG i Borussia Dortmund, nakon što je tim iz Njemačke u prvom dvoboju ostvario pobjedu od 0:1.

Ekipa iz Pariza večeras na domaćem terenu pokušala da vrati zaostatak, ali bezuspješno. Milioneri su postigli pogodak u drugom poluvremenu.

U prvom poluvremenu nije bilo nekog uzbuđenja tako da se otišlo na odmor bez golova.

Formula 1: Max Verstappen poslije drame u finišu ostao vladar Imole

Nakon što je počelo drugo polvrijeme iskusni Njemački štoper je postigao gol u 50. minuti susreta nakon kornera koji je izveo Brandt

Taj gol će se kasnije ispostaviti kao dovoljan za plaman Borussije u finale Lige prvaka.