Magična noć u Parizu: Borussia Dortmund iznenadila PSG i plasirali se u finale Lige prvaka

0

U okviru polufinala Lige prvaka u utorak, 7. maja su se sastali PSG i Borussia Dortmund, nakon što je tim iz Njemačke u prvom dvoboju ostvario pobjedu od 0:1.

Ekipa iz Pariza večeras na domaćem terenu pokušala da vrati zaostatak, ali bezuspješno. Milioneri su postigli pogodak u drugom poluvremenu.

U prvom poluvremenu nije bilo nekog uzbuđenja tako da se otišlo na odmor bez golova.

Hoće li napadnuta zastupnica Elzina Pirić dobiti policijsku zaštitu? Evo šta kaže ministar Isak

Nakon što je počelo drugo polvrijeme iskusni Njemački štoper je postigao gol u 50. minuti susreta nakon kornera koji je izveo Brandt

Taj gol će se kasnije ispostaviti kao dovoljan za plaman Borussije u finale Lige prvaka.