Luksemburg slavio protiv Lihtenštajna uoči gostovanja u Zenici

0

Nogometna reprezentacija Luksemburga pobjedom od 2:0 nad Lihtenštajnom napravila je uvertiru za meč protiv Bosne i Hercegovine na Bilinom polju.

Luksemburg je slavio na domaćem terenu protiv Lihtenštajna, najslabijeg tima naše grupe.

Golovi su pali tek u drugom poluvremeni, a strijelci su bili Sinani u 59. i Rodrigues u 89. minuti utakmice.

Zmija "visi" s drveta na poznatom šetalištu u BiH

Sada Luksemburg ima četiri boda iz tri utakmice i treći je na tabeli naše grupe J.

Bosna i Hercegovina je odmah iza s tri boda i utakmicom manje.

Lihtenštajn je zakucan za dno tabele s 0 bodova.

Meč BiH – Luksemburg igra se u utorak, 20. juna, od 20.45 sati, a Zmajevi večeras gostuju Portugalu.

Faruk Hadžibegić promijenio plan zbog otkazanog aviona, Zmajevi trenirali u hotelu

Dobre vijesti za naše navijače je što će sve utakmice kvalifikacija za Europsko prvenstvo biti u direktnom TV prijenosu na javnom servisu, BHRT-u.

Tekstualni prijenos uživo će biti omogućen za čitatelje portala Radiosarajevo.ba.