Liverpool slavio nakon preokreta, važne pobjede Arsenala i Chelseaja

0

Igrane su utakmice 26. kola engleske Premier lige, a Arsenal je na svom terenu bio bolji od Brentforda, dok je Liverpool slavio nakon preokreta protiv Norwicha, a dok je Chelsea došao do "minimalca" kod Crystal Palacea.

Arsenal je pobijedio Brentford sa 2:1 na Emiratesu. Nije bilo pogodaka u prvoj dijelu utakmice, a onda je nakon tri minute igre u drugom dijelu Smith Rowe pogodio za 1:0.

Desetak minuta prije kraja meča Saka bio strijelac za 2:0, a Norgaard je u četvrtoj minuti nadoknade postavio konačan rezultat, piše Scsport.

Vanredno obavještenje iz Vodovoda: Veliki dio Sarajeva bez vode zbog novog kvara!

Nije bilo golova ni u prvoj poluvremenu meča Liverpool – Norwich, a na kraju su Redsi slavili sa 3:1.

Kanarinci su poveli golom Rashice u 48. minuti, a onda je Mane postigao sjajan pogodak za izjednačenje u 64. minuti. Tri minute poslije strijelac je bio Salah, a posao je završio Diaz u 81. minuti.

Chelsea se dosta mučio na gostovanju kod Crystal Palacea, a Plavci su ostvarili trijumf od 0:1.

Prvo je VAR poništio gol Ziyechu u 75. minuti, a potom je Marokanac ponovo zatresao mrežu domaćih u 89. minuti za slavlje Chelseaja.