Liga prvaka: Borac savladao prvaka Albanije golom u 96. minuti

9

Aktuelni bh. prvak Borac slavio je minimalnu pobjedu nad prvakom Albanije Egnatiom (1:0) u prvom susretu prvog pretkola Lige prvaka, koji je odigran u Banjoj Luci.

Domaći su igrali s igračem više od 58. minute, kada je isključen igrač gostiju Arbin Zejnullai, a do gola su uspjeli stići tek u šestoj minuti sudijske nodoknade.

Strijelac za slavlje Borca bio je Damir Hrelja.

Neobičan performans: Djevojke sa transparentima privukle pažnju na Baščaršiji

Gosti su na kraju meč završili s dva igrača manje, jer je u 11. minuti nadoknade drugi žuti karton dobio Edison Ndreca.

Inače, meč u Banjoj Luci obilježio je prekid iz 70. minute, kada su gostujući igrači odlučili napustiti teren jer su domaći navijači skandirali "Kosovo-Srbija".

Skandal u Banjoj Luci: Albanci tražili prekid zbog skandiranja "Kosovo-Srbija"

Ipak, poslije 10 minuta meč je nastavljen.