Kup BiH: Zrinjski siguran protiv Tuzla Cityja na Tušnju

0
S. P. M.

Tuzla City i HŠK Zrinjski Mostar odigrali su prvi susret u sklopu polufinala Kupa BiH.

Mostarci su već u osmoj minuti poveli na Tušnju, Kerim Memija je bio precizan. Samo minut kasnije Josip Ćorluka centrira loptu, Nemanja Bilbija završava akciju za drugi gol Zrinjskog. Penal u 40. minuti za goste, Bilbija je precizan za 0:3 na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme je prošlo bez golova, mostarski klub je osigurao pobjedu i korak je bliže finalu Kupa BiH.

Dragičević za Radiosarajevo.ba: Imam imena i drugih ljudi koji su učestvovali u ubistvu mog sina

Drugi polufinalni par, Velež i FK Željezničar, igra večeras u 20.30 sati u Mostaru.

Revanši se igraju za dvije sedmice, 19. aprila., a finale na Bilinom polju u Zenici 17. maja.

FK TUZLA CITY:FK ZRINJSKI 0:3